Tailor-made interiors which match your lifestyle.

Atelier on rohkem kui mööblisalong – see on ideede sihtkoht. Ideed, mis viiakse ellu meie profesionaalse tiimi poolt koostöös auhinnatud disainerite, Euroopa kõrge kvaliteetsete brändide ning dekoratiivkunsti näol. Atelieri meeskonda kuuluvad vaid oma ala spetsialistid, kelle abiga valitakse kliendi vajadustele põhinedes tooteid, mis ei loo mitte ainult esteetilist vaid ka praktilist väärtust.

Meie soov on tõsta kliendi teadlikust läbi oma praktiliste kogemuste, viimastele kujundussuundadele ja trendidele põhinedes. Atelier sõnum on lihtne: buy less, choose well, make it last. Oleme abiks ka ostule järgnevale, juhime tähelepanu toodete õigele hooldamisele või mis iganes ettejuhtuvale probleemile, kuna usume pikajalisele koostööle oma partnerite ning klientidega. Atelierist leiad alati personaalse ja avatud teeniduse ning unikaalse lahenduse igale projektile.

Atelier pakub samuti ka dekoreerimisteenust nii privaatkliendile, disaineritele kui ka fotosessioonidele. Meie valikus leiab hästi selekteeritud brändide aksesuaare nii elutuppa, kööki, magamistuppa, kodukontorisse kui ka terrassile. Sinu kodu ei pea olema sisustatud mööblimaailma tippudega, kuid sa saad oma kodu muuta ka nn ajakirja koduks läbi kvaliteetsete sisustuselementidele. Salongis on kohapeal valik tooteid erinevatelt koostööpartneritelt ja võtame vastu meeleldi eritellimusi vastavalt Sinu mõõtmetele ning vajadustele. Võta ühendust või tule parem meile külla!

PIRET SILLO
Always quality over quantity

I think that I am...

*very driven to keep learning
*very driven to always keep meeting new people who run their business with passion
*very interested in seeing harmonious interiors
*interested in travelling, healthy lifestyle
*having a career that gives me joy and wonderful creative experiences.

It is so important to enjoy the process of creating, to make friends and to establish relationships and collaborations.