Staapli 10, 10415
Tallinn, Estonia

Avatud: E-R – 9-17
E -post: info@atelier.ee
Telefon: (+372) 6419119

Saada sõnum

Võta meiega ühendust ning vastame esimesel võimalusel.

    Meeskond

    Piret Sillo
    Asutaja ja loovjuht
    piret@atelier.ee
    +372 52 94 575

    Henry Remmelgas
    Projektijuht ja köögidisainer
    henry@atelier.ee
    +372 56 781 907

    Margit Kuldmaa
    Projektijuht ja Disainer
    margit@atelier.ee
    +372 56 781 907

    Maria Volkova
    Projektijuht ja Disainer
    Hetkel lapsepuhkusel
    maria@atelier.ee
    +372 56 781 907

    Elisa Zirul
    Projektijuht ja Disainer
    elisa@atelier.ee
    +372 56 229 529

    Evelin Press
    Raamatupidaja
    evelin@atelier.ee
    +372 641 91 19

    Elena Burakova
    Müügiesindaja Venemaal
    elena@atelier.ee
    +7 911 918-30-54

    Asukoht

    Sinu ostukorv
    • No products in the cart.