Maksmine ja kohaletoimetamine

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda valikus olevate makselahenduste abil.

 


 

Kohaletoimetamine

Telli e-poe kaubad kiiresti ja mugavalt lähimasse Itella pakiautomaati.  Transporti maja välisukseni pakume suuremõõtmelisetele toodetele, mida ei ole võimalik tarnida pakiautomaati. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti vastavalt toote juures märgitud tarneajale.

Erandlikel juhtumitel võib toote tegelik tarnaeg olla pikem kui veebis märgitud. Sellistel olukordadel teavitatakse klienti telefoni või emaili teel ning kaup tarnitakse vastavalt kokkuleppele kliendiga.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 90 päeva jooksul teate saatmisest.