Üles
Laos

Serveerimistaldrikud “Haas Lynda” 4-osaline komplekt

660.84

Värvus: valge/kuldne
Suurus: D:14; K: 17 cm
Materjal: portselan, 24-karaadine kuld

Bränd:L’OBJET SKU: LO_025 Kategooria: ,

Laos

Portselanist Lynda serveerimisnõu on erakordse viimistlusega saladuspärane looming, mis peidab endas tõelist aaret. Töötatud välja unustamatu serveerimistseremoonia loomiseks! Anum peidab endas 4 luksusliku serveerimistaldrikut.
Üksikasjad ja hooldus.
ÜKSIKASJAD
14 D x 17 K cm
Pakendatud luksuslikku kinkekarpi.
4-osaline komplekt
Õhuke portselan, 24-karaadine kuld
HOOLDUS
Kõik L’OBJET‘i kollektsioonid on valmistatud erakordsetest materjalidest ning kestavad õige kasutuse ja hoolduse korral mitu inimpõlve.
L’OBJET‘i metallist kaunistustega lauanõusid tohib pesta nõudepesumasinas, kui kasutada õrnatoimelist energiasäästlikku õhkkuivatustsüklit, või võib neid pesta käsitsi ja kuivatada pehme riidega.
Peske suuri nõusid käsitsi. Ärge laadige nõudepesumasinat liiga täis. Vältige abrasiivseid seepe ja pesuaineid, mis sisaldavad tsitruse lõhnaaineid või lisaaineid. Pärast pesemist loputage nõusid kuumas vees, et vältida liiga pikka kokkupuudet happeliste ainetega, mis võivad jätta plekid metallist viimistlusdetailidele. Nõude hoiustamisel laduge need virna ettevaatlikult, et mitte kriimustada metallist viimistlusdetaile. Metallist kaunistustega nõusid ei tohi panna mikrolaineahju.

Liitu uudiskirjaga