Kodulõhnastajad

Lõhnal on meie elus väga oluline roll nii teadlikult kui ka alateadlikult. See suudab luua või mõjutada atmosfääri ning see võib mõjutada meie meeleolu ja muljeid. Sügavast arusaamast sündinud LINARI on võtnud oma missiooniks ühendada kvaliteetsed toalõhnad ajatu moodsa disainiga. LINARI, mis on sünonüüm kõigele puhtale ja elegantsele, on loonud täiusliku sümbioosi lõhna ja disaini vahel. Kõik tooted on praegu saadaval 12 ahvatlevas lõhnas.

LINARI toodetes domineerivad purism ja disaini selgus. Ajatu ilu tõttu on võimalik kombineerida peaaegu iga elustiiliga – klassikalisest tänapäevani. Need pakuvad erakordset optilist pilgupüüdjat, seetõttu võib mõnusa ruumiatmosfääri loomiseks soovitada kasutamist ka esinduspiirkondades.

Kuigi LINARI peen toalõhnasüsteem loob just õige atmosfääri igas privaatses eluruumis, sobib see ideaalselt ka avalikesse ruumidesse ja naudib paigutust tipptasemel hotellide fuajees, baarides ja restoranides üle kogu maailma. Lisaks on toode täiuslik kliendikingitus või töötajate ergutuskingitus.

Filtreeri: