Üles

Stiilsed ja funktsionaalsed garderoobisüsteemid

Garderoob mahutab oma südamesse suure osa meie välisest stiilist. Meie Atelieris esindame Molteni&C Gliss Master garderoobilahendusi, mis pole mitte ainult riiete hoidmise kohad, vaid terved nutikad kodused ökosüsteemid.

Belgia arhitekti Vincent Van Duyseni Molteni&C jaoks kujundatud garderoobikollektsioonid on ülimalt läbimõeldud täiendus kodusele interjöörile, peened viimistletud detailid lisavad finessi ja isikupära. Gliss Masteri garderoobidel on mitmeid ainulaadseid patenteeritud elemente: süvistatud uksehinged, millel puuduvad nähtavad mehhanismid, samavõrd ilusad kui praktilised sisedetailid ning uudse tehnoloogiaga liuguksed – ja need on vaid mõned selle äärmiselt mitmekülgse kollektsiooni märksõnadest.

Garderoobi sisemuses on samuti terve rida uuenduslikke ideid: mugav särgiriiul, väljatõmmatavad sahtlid ja alused, erilised kingariiulid, lisaks sellised aksessuaarid nagu lipsunagid, ökonahast ehtekarp ning led-valgustus. 

Gliss Masteri kollektsiooni kuuluvad erinevad walk-in-garderoobid, kapid ja uksesüsteemid, millest saab luua endale sobivaima variandi. Lisaks hooajalistele riietele võiks üks hea garderoob mahutada ka näiteks jalanõud, talveriided, hobidega seonduvad tarvikud ja riietuse ning ka tekid-padjad.
Atelieris saab kohapeal lähemat tutvust teha Glass, Sistema 7 ja Smooth garderoobisüsteemidega.

Gliss Master Glass sobib neile, kelle läbimõeldud rõivakollektsioon lausa nõuab eksponeerimist. Läbipaistvate uste tagant on mugav ka vajalikke esemeid kiiresti pilguga haarata. Klaasuksed avanevad 180° ja need on eriti kergelt avatavad tänu unikaalsele liugsüsteemile.
Gliss Master Smooth on hea valik neile, kes rahulikku joont armastavad ning asjad silma alt ära panna soovivad. Smooth garderoob ja walk-in-garderoob on täiuslikkuseni läbimõeldud süsteem riiete ja aksessuaaride ideaalses korras hoidmiseks. Ökonahast viimistlus lisab interjööri hubast elegantsi.
Vincent Van Duyseni disainitud garderoobisüsteem Gliss Master areneb pidevalt, et pakkuda mugavaid disainilahendusi kaasaegsesse koju, koostöö Molteni&C-ga on aga veelgi avardanud kogu Gliss Masteri arhitektuurset kontseptsiooni.
 
Gliss Masteri mudelivalikuga saab tutvuda siin: https://www.molteni.it/en/category/wardrobes

Ootame aga kindlasti kõiki huvilisi Atelieri salongi kauneid garderoobe uudistama ja nende parimates omadustes ise veenduma!
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga