Üles
Laos

Serveerimisalus “Kelly Behun”

414.80

Suurus: D: 20 cm; K: 24 cm
Materjal: Euroopa tamm

Bränd:L’OBJET SKU: LO_ Kategooria: ,

Laos

Omapärase jalusega kauss on valmistatud suitsusest Euroopa tammest, et tuua esile puhaste vormide ja puidusüü vahelist tantsu; see kehastab L’Objet‘i ja Kelly Behun vahelise koostöö loomingulist artistlikkust.
ÜKSIKASJAD
20 D x 24 K cm
Pakendatud luksuslikku kinkekarpi.
Suitsune Euroopa tamm.
HOOLDUS
Kõik L’OBJET‘i kollektsioonid on valmistatud erakordsetest materjalidest ning kestavad õige kasutuse ja hoolduse korral mitu inimpõlve.
Vajadusel võib L’Objet‘i puitesemeid pesta käsitsi jaheda veega mitteabrasiivse seebi ja pehme käsnaga. Pärast pesemist kuivatage alati koheselt pehme riidega. Puidu ilu ja viimistluse säilitamiseks töödelge neid korrapäraselt taimeõli või toiduainetele ohutu mineraalõliga, kasutades selleks pehmet riidelappi. Eemaldage õli metallosadelt, kuid laske sel jääda puidule umbes üheks tunniks ja eemaldage seejärel liigne õli paberräti või pehme riidelapiga. Ärge pange puitesemeid kunagi nõudepesumasinasse ega uputage neid vette ning välitige nende kokkupuudet otsese päikesevalguse või kõrgete temperatuuridega, kuna need võivad põhjustada eseme väändumist ja pragunemist. Puidust nõusid ei tohi panna ahju ega mikrolaineahju. Ärge kasutage teravaid ega hammastega nuge, kuna need võivad kriimustada viimistlust.

Liitu uudiskirjaga