Üles
ATELIERi mööbli ja aksessuaaridega sisustatud uus elegantne kodu

Meil on alati hea meel näha, kuidas Atelieri sisustussalongist valitud mööbel ja aksessuaarid uues kodus ennast sisse seavad! Sel korral valmis koostöös sisearhitekt Oksana Zhukovaga (WorkArt Interior Design Studio) magamistuba ning söögitoa ala.

Magamistoa südameks on kahtlemata mugav voodi. Siin kodus on selleks Ditre Italia poolt toodetud mudel Nathan, mille naha ja kangaga viimistletud peats sobib harmooniliselt kokku ümara joonega Sangiacomo tammevineerist Babila öökappidega. 

Magamistoas püüab pilku veel ikooniline Gio Ponti disainitud tugitool D.151.4, mis on osa Molteni&C Heritage kollektsioonist. Algselt ookeanilaeva jaoks disainitud stabiilne ning tugeva iseloomuga tugitool on kena täiendus ka maisemas keskkonnas.

Voodipesu ja padjad pärinevad Rivolta Carmignanilt. Olgu selleks hommikune kohvi nautimine voodis või muud lõõgastavad hetked, leiad stiilsed kandikud ja nõud Atelierist, mille hulka kuuluvad tuntud brändid nagu Giobagnara ja Sieger by Fürstenberg.

Söögitoas troonib Cattelan Italia söögilaud Stratos Keramik Premium efektse keraamilisest marmorist lauaplaadiga. Laua ümber on kohad sisse võtnud kuus Calligarise söögilaua tooli Foyer, mille muudavad ekstra mugavaks painutatud vineerist seljatoed ja pehme kangaga viimistlus.

Liikudes söögitoast elutuppa kohvi jooma leiab siit eest kaks eri suuruses Molteni&C diivani- või kohvilauda nimega Cleo. Meeleolu loovad DCW Knokke juhtmevaba valgusti, Giobagnara nahast kandikud ja kaanega karbid, L´Objet' küünlad ja Guaxsi küünlavaasid.

Kui sind inspireeris see interjöör tervikuna või äratas huvi mõni konkreetne ese huvi, tule meile külla Atelieri salongi Noblessneris!
(Fotod: Kelli Sevilla Kook)
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 529 4575.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga