Üles

Baxter Villa: meie meeleolukas reis disaini ja kunsti südamesse Como järve ääres

Itaalias Como järve ääres asub ainulaadne Baxter Villa, mis ühendab kunsti, arhitektuuri, kultuuripärandi ja Itaalia disaini. See on ideaalne paik inspiratsiooni ammutamiseks, seega viis Atelier Eesti sisearhitektid ajaloolisse Baxteri villasse, et tutvuda nende uue ekspositsiooniga.

Baxter rõhutab oma kollektsioone tutvustades, et kõige keskmes on loovuse vabadus, võimalus luua erinevate kombinatsioonide kaudu ajatut sisekujundust, mis ometi on eriline ning isikupärane. Baxteri villa interjöörgi on algselt loodud 70ndate esteetikat järgides, kuid uue mööbliga villat sisustades on leitud lahendused, kus Baxteri kõige värskem looming teeb komplimendi poole sajandi tagusele disainiklassikale. Ka uue kollektsiooni värvilahenduses tekitavad klassikalise musta ja kreemikate toonide tasutal mõnusaid kontraste elektrisinine ning konjakipruun.

Foto: Andrea Ferrari
Baxteri mööblivalik toob esile villa ainulaadsuse ja atmosfääri. Erilise vormiga Paola Navone diivan Milano ning tugitoolid Greta Special Edition Printed on kahtlemata peategelased igas ruumis. Kamina ees imetlevad teineteist Pietro Russo Parsec laud ja Roberto Lazzeroni Etienne Bergère nahktugitool
Foto: Andrea Ferrari
Foto: Atelier
Foto: Atelier
Söögitoas troonib ääretult uhke marmorlaud Kate ja mugavad üleni nahast söögilauatoolid Jodie. Magamisala on taas Delcourti ning Paola Navone päralt, kelle vormikeel ja värvilahendused jätavad tükiks ajaks sviiti ning magamistuba imetlema.
Foto: Andrea Ferrari
Foto: Andrea Ferrari
Terrassi seovad visuaalselt terviklikuks elutoaks Lazzeroni Himba diivan, Studiopepe Dharma laud ning Linfa toolid. Õueala järvevaadetele lisab harmooniat Baxteri välimööblikollektsioon Nairobi laua ja Himba Lounge tugitoolidega uues mustas irokopuidust viimistluses. Basseini ääres päevitavad Himba lamamistoolid ning Narciso Studiopepe Narciso mooduldiivan.
Foto: Andrea Ferrari
Foto: Andrea Ferrari
Foto: Andrea Ferrari
Atelieri asutaja Piret Sillo võtab reisi kokku järgnevalt: “Meile on oluline, et meie peamised koostööpartnerid mõistaksid Atelieris eksklusiivselt esindatud brändide olemust ja oleksid mitte tuttavad ainult tulemuse, vaid ka sellele eelneva esemete valmimise looga, seega seekord võtsime visiidi ette Baxter Spa peakontorisse, tehasesse ja villasse, et materjalide ja mööbli valmistamise protsessiga ennast peensusteni kurssi viia.”

Baxteri klassikute ja uue kollektsiooniga ootame huvilisi alati lähemat tutvust tegema Atelieri salongi Noblessneris.
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 529 4575
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga