Üles

Avasta Itaalia nahkdiivanite klassika

Täna tahame teile tutvustada Baxteri lugu. See on lugu tundest, mida “Made in Italy” disain suudab tekitada. See on lugu Itaaliale iseloomulikust pereettevõttest, kus iga käsitööna toodetud mööblitükk on kordumatu meistriteos ning mille tõeline väärtus seisneb kogenud ja oskuslikes mööblimeistrites. See on lugu rahvusvahelise haardega disainimajast, mille eesmärgiks on ühelt poolt säilitada traditsioone ning samal ajal olla innovaatiline pürgides oma valdkonna trendiloojaks.

Baxter - Made in Italy tugevus on nahkdiivanite tootmise know-how ja erilised nahatöötlusviisid, mis sulatavad oma sametisuse ja pehmusega ka põhimõtteliste nahkmööbli vastaste südamed. Sellist nahatöötlust ja nii suurt valikut erinevate parameetritega nahku ei paku ükski teine tootja maailmas.
BUDAPEST SOFT
Paola Navone, 2009

Tänaseni üks enimmüüdud Baxteri mudeleid. Diivan, mille jaoks loodi eraldi nahaliik Soft Leathers, mis on sametiselt pehme ja tundub istumise all kui kangas.

CHESTER MOON
Paola Navone, 2009

Baxteri ikooniks kujunenud tõeliselt elegantne ja suursugune diivan, mis kuulub tepingute meistriklassi. Valmib käsitööna kuni kolme meetri pikkusena.

CLARA
Christophe Delcourt, 2021

Kurvikas mooduldiivan CLARA Baxteri uusimast kollektsioonist, mis pakub lõputut mänguruumi diivani kuju osas.

BERGÈRE LONGE
2005

Baxteri puudutusega traditsiooniline vorm ja suurem istumiskõrgus (46 cm) sobitavad Bergére Longe diivani iga generatsiooni eelistustega.

Baxteri itaalialiku elustiili loomiseks on kollektsioonis lisaks pehmele mööblile valikus ka lauad, toolid, riiulid, kapid ning interjöörile aktsenti lisavad sisustusaksessuaarid.
 

Ootame Sind ATELIER sisustussalongi
Baxteri toodete ilu ja mugavust avastama ning kogema!

ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga