Üles

Baxter Outdoor – uus peatükk maa ja taeva vahel 

Baxteri välimööbli kollektsiooni loomine on olnud pikalt kavandatud ja läbimõeldud samm ning stiilne täiendus interjööridele. Baxter on leidnud vormid ja materjalid, mis ei anna mitte ainult kujutlusvõimele ning ruumikäsitlusele loomingulist avarust, vaid ka sise- ja välisruumidele mõnusa struktuurse sidususe.

Baxteri disainerite loodud esemed on üksteisega tihedas dialoogis: Lazzeroni Himba, Studiopepe Dharma ja Narciso ning Antonio Sciortino metalldetailid koos keraamika ning Style Office'i loodud kangastega moodustavad terrassile, aeda ja basseini äärde luksusliku terviku, kuhu kuuluvad diivanid, toolid, tumbad, lauad ning vaibad.
Baxter Outdoori värvilahendustes domineerivad sinised, taevasinisest intensiivsete kannikesetoonideni, neid rõhutama on aga valitud soojad karamellikarva materjalid.

Narciso tähistab aga mugavuse meistriklassi: Baxteri ja Studiopepe ühistöös on loodud pehme välimööbli jaoks innovaatilised ökoloogilised kangad, mis mõjuvad kui puhas puuvill või linane materjal.

Dharma lakitud viimistlusega mööbliesemed kohanevad ühtviisi hästi nii siseõues kui ka elu- või magamistoas ja nende esemete puhas geomeetria on parim näide ajatust arhitektuurist. 

Lazzeroni söögilauad ja toolid on suvehooajal meie lahutamatud kaaslased õues, külmal aastaajal mõjuvad need aga kui kaunid skulptuurid oma dünaamilises disainis.

Antonio Sciortino 
välitingimustesse sobivaks töödeldud nahk muutub aina kenamaks koos aastaaegade vaheldumisega.

Baxter tutvustas oma õuemööbli kollektsiooni juunis Milano sisustusmessil ja Eesti oli esimene riik peale Itaaliat, kus Baxteri välimööbliga Atelieri suvepeol tutvust teha sai!

Vaata pildigaleriid ja ootame välimööbliga tutvust tegema meie salongi!

https://www.dropbox.com/sh/y4vyks277vdb78p/AADG5ciYMNC97RsRR_UbWs0ia?dl=0
 
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga