Üles

Värvikat barokki ja poppi Itaaliast sinu lauale

Itaalia disainer Mario Luca Giusti valdab ideaalselt iga söömaaja peoks muutmise kunsti. Tema loodud sünteetilisest kristallist lauanõude kollektsioonid miksivad osavalt barokki popkunstiga ja sobivad ideaalselt nii interjööri kui ka eksterjööri, olgu terrassile, peenele piknikule või paaditekile. Tuttavad klassikalised vormid muutuvad värskes värvigammas pilkupüüdvalt mänguliseks ning nõud on moodsas materjalikäsitluses äärmiselt praktilised.

Giusti disainitud klaasid ja vaasid võivad mõjuda kui klassikalised kristallesemed, aga on valmistatud hoopis mõnest innovaatilisemast materjalist, näiteks akrüülist, kaunid portselantaldrikud on aga tegelikult spetsiaalsest kuumakindlast melamiinist.
Mario Luca Giusti nõude kollektsioone täiendatakse igal aastal uute esemetega, mille värvispekter ulatub mustast kõige eredamate toonideni, et luua kirev kaleidoskoopiline universum, mis on pühendatud külaliste vastuvõtmisele ja ühistele söömaaegadele.
Mario Luca Giusti nõusid armastatakse Milanost Pariisini ning Ibizast Miamini, fänne jagub kuulsatest Itaalia disaineritest üle maailma riigipeade ja kuninglike peredeni.

Nüüd ka Eestis, tule tutvu Mario Luca Giusti nõude kollektsiooniga Atelieri salongis!
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga