Üles

Stiilne töökoht kodus 

Kodus töötamise osakaal on viimastel aastatel oluliselt kasvanud. Kabinet või kodukontor peaks aga eelkõige ikkagi välja nägema nagu kodu, mitte kontor. Atelier aitab sul sisustada stiilse ja hubase koduse tööpaiga.

Itaalia disainmööbli tootja Molteni&C valikust toome esile tõelised klassikud. Molteni konsoollaud D.847.1 on legendaarse Itaalia disaineri Gio Ponti 70 aastat tagasi loodud lennukitiiba meenutava kujuga laud, mis taas tootmises tänu Heritage Collection projektile. Molteni Note soliidset olekut rõhutab Kreeka pähklipuu ning tumedast nahast viimistlus. Touch Down Unit on aga uue aja klassik – ergonoomiline ja kompaktne töölaud, mille kõrgus ning asend on muudetav, samuti sisaldab see kõiki vajalikke tehnilisi lahendusi sülearvuti ja telefoni laadimiseks.
Meridiani tooteperes on samuti erineva disaini ja funktsionaalsusega töölaudu. Siit leiab kirjutuslaua nii töisema loomuga kabinetti või raamatukogu tüüpi ruumi, aga ka kergeid ja kompaktseid laudu, mis sobivad ideaalselt elutuppa või ükskõik millisesse paika, kuhu on vaja kodus väike töönurk improviseerida.
Giobagnara keskendub nahast aksessuaaride, kodusisustuse ja mööbli tootmisele. On raske ette kujutada asja, mida Giobagnara ei suudaks oma elegantsel moel nahast disainida ning käsitööna valmistada, alates võtmehoidjatest ja kandikutest valgustite, kohvimasinate ning suurejoonelise elutoamööblini. Kõike seda nii nahast kui ka seemisnahast, praktiliselt piiramatus värvipaletis ja väga erineva viimistlusega. Giobagnaral on ka suur valik aksessuaare, mis loovad kodus töötamiseks just õige õhkkonna ning panevad ideed lendama.
 
Tule Atelieri salongi, et oma silmaga näha ja uurida kodukontorisse sobivaid valikuid nii mööbli kui ka aksessuaaride osas.
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga