Üles

Tere hommikust!
Kuidas Sina eile öösel magasid?

Inimene veedab umbes 25 aastat oma elust voodis.Seepärast ei pea me parimatest vooditest ja madratsitest rääkides silmas mitte luksust, vaid hea une tähtsuse mõistmist ning esikohale seadmist. Hea algav päev saab eekõige alguse kvaliteetsest unest, seepärast on oluline leida enda kehale ja magamisharjumistele õige madrats.
Vispring on loonud aastakümneid voodeid ja madratseid alates luksusaurikutest Titanic ning Queen Mary kuni tippklassi hotellidele üle maailma. Oma käsitöömadratsite valmistamiseks valib Vispring kõige kestlikumad ja kehasõbralikumad materjalid nagu vill, siid, kašmiir ning mohäär. Madratsite pocket-vedrustus on loodud kestma aastakümneid.
Uni on privaatne ja ainulaadne osa meie elust, seepärast saad ideaalse voodi oma soovide järgi kokku panna Sina ise Vispringi koduleheküljel www.vispring.com või meie salongis - lähtuvalt disainist, eelarvest, (eri)mõõtudest, madratsitüübist ja kangavalikust.
1/3 elust veedab inimene voodis, mis tähendab et 1/3 hea elu valemist algab öösel, magades. Atelieri unemeistrid käisid Iglismaal külas Vispringi tehases, kes on leiutanud hea une saladuse. Tule meile külla, et saaksime seda infot jagada
ka Sulle ja tutvustada hea une valemit. 


Kohtume Atelieris! 
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga