Üles


Uus bränd Atelieris!

Julge joonega fantaasiaküllane sisustusbränd L'Objet on oma looja nägu: Elad Yifrach on üles kasvanud Iisraelis ja töötanud Beverly Hillsis ning New Yorgis. Kõik see on pannud teda ühtviisi jumaldama nii eri maade traditsioonilisi käsitööoskusi kui popkunsti, mida ta oma loomingus mõnuga miksib. L'Objeti detailirohked lauanõude ja sisustuselementide kollektsioonid lisavad interjööri alati hoogsat kunstipärast mängulisust.

Atelieri on esimesena saabunud L'Objeti koduparfüümide ning küünalde kollektsioonid.

L'Objeti lõhnaküünalde ja viirukite sari loob koju atmosfääri, mis viib sind hetkega Marrakechi kuulsasse Mamounia hotelli, Istanbuli värvikale Grand Bazaari turule või jasmiini- ja vürtsihõngulisse Indiasse.
Apothecary ruumilõhnastajad toovad tuppa värskust ja elegantseid metsanoote, tumedate rooside ning Tseiloni tee aroomi või soolakat meretuulte hõngu. Sobivad ka voodipesule ja kodutekstiilidele pihustamiseks.
Samast Apothecary sarjast leiab ka kätepesuseebid, kätekreemid ning vannisoolad, kus kvaliteetne Epsomi sool ja Atlandi meresool kohtuvad lõhnavate ürtide ning taimsete ekstraktidega. 

 

Ootame Atelieri L'Objeti aroomide ning disainiga tutvuma –
oma nina on kuningas! 

 

PS! Suurepärane kingiidee kvaliteetsest koduparfümeeriast lugupidavale sõbrale ja ka endale! 

ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga