Üles
Porta Romana – rohkem kui lihtsalt valgustid
Moodsas maailmas pole just liiga palju esemeid, mis on loodud kestma, seepärast peame me väga lugu Porta Romana mööblist, peeglitest ja valgustitest. 

Disainifirma on asutatud 1988. aastal Londonis ning siiani on looming British Made ehk tööprotsessis on kaasatud valdavalt just Briti saarte keraamikud, metallikunstnikud, skulptorid ning klaasipuhujad. Sama põhjalikult kui disainile, läheneb Porta Romana ka jätkusuutlikule tootmisele ja logistikale. Porta Romanal on isegi oma Upcycling Club, kus soovi korral saab nende esemeid renoveerida, mõne osa välja vahetada või need ümbertöötlemiseks anda.
Looduse ilu tõlgendus Porta Romana erakordses disainikeeles on põhjus, miks nende loodud ikoonilised esemed on armastatud lugematutes kodudes, galeriides ja hotellides. Meilt Atelierist leiad valiku Porta Romana ainulaadseid valgusteid.
Cologne
 
 Valgusti sünniloo taga on 1960ndatel toodetud üleelusuuruses kölniveepudel, millest inspireerituna loodi kaalukas klaasist lambijalg. Ajatult kaunis klaasikunst eeldab taas klaasipuhujate oskuslikku lähenemist, viimane lihv lisatakse käsitsi maalitud detailidega.
Droplet

on elegantne näide klaasipuhumiskunstist, kus tõelised meistrid suudavad luua uskumatult õrna välimusega ja erilise faktuuriga klaasi. 
 

Dumpling 

nime kandev lamp on kaunis nii üksi kui ka duona näiteks magamistoas. Hinkaali-kujulise klaasist lambijala, millel mulliline tekstuur ja pehmed sooned, on loonud Porta Romana meisterlikud klaasipuhujad.

Giacometti

,,lehelambi'' esimene versioon sündis juba 1990ndatel aastatel ja sellest klassikust on sündinud erinevaid kehastusi. Uus vaseroheline toon on värskeim versioon Giacometti lambist. Valgusti jala töötlus on selge vihje Alberto Giacometti skulptuuridele.

Giraffe 
 
 on kunstiline tõlgendus selle graatsilise looma olemusest. Sihvaka loomaskulptuuri veidi ebaühtlaseks töödeldud tekstuur annab lambile mängulise välimuse.
Ootame Atelieri Porto Romana loominguga tutvuma ning valgusteid valima!
NB! Hea uudis disaineritele ning kõigile, kes ei malda liiga kaua tellimusi oodata: laos olevad valgustid saadetakse kohale 72 tunni jooksul! 

Vaata ka lähemalt https://portaromana.com

 
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga