Üles
Elutuba kolib suveks õue
Kevadkuu märts on käes! Iga uus päev on eelmisest pisut pikem ja päike järjest soojem. Pole kaugel aeg, kui saab taas rohkem õueelu nautida. Just nüüd on õige hetk välimööbel välja valida ning tellida, et esimesed soojad ilmad mõnusalt õues vastu võtta. Atelier esindab disainibrände, kelle valikust leiad suurepärast välimööblit, millega sisustada mugav suvine elutuba õues.

 
Armastatud disainibränd Molteni&C on loonud nüüd ka välimööblikollektsioonid. Palinfrasca sarjast leiab tubase pehme mööbli klassikuid, mille täiendatud disain ja materjalivalik teevad need ka rõdule ning terrassile sobivaks. Isikupära lisavad vahemere korvpunutiste stiilis puitdetailid. Timeout kollektsioonis mõjub metalli ja tiikpuu koos kasutamine puhta kontrastina, nagu valgus ning varjud. Iconic pieces toob kokku mitmed legendaarsed mööbliesemed, näiteks Panna Cotta lauakesed või D.154.2 tugitool, mis on nüüd saanud välitingimustesse sobivatest innovaatilisest materjalidest viimistluse.

 
Baxter

Baxteri disainerite loodud mööbel tekitab sujuva ülemineku sise- ja välisruumide vahel. Lazzeroni lauad ning toolid, Studiopepe Dharma lakitud viimistlusega mööbliesemed, Narciso pehmed diivanid ja Antonio Sciortino spetsiaalsest nahast tugitoolid moodustavad terrassile, aeda ning basseini äärde luksusliku terviku.

 

Meridiani

Meridiani Open Air lubab õue luua vabaõhu kuningriigi. Väliskasutuseks sobivatest materjalidest mööbliesemed on ühtviisi nii pilkupüüdvad kui ka äärmiselt funktsionaalsed.
 

Claud Open Airi tugitoolid, diivanid ja lamamisoolid paistavad silma minimalistliku disainiga. Vastupidav mööbel on valmistatud lakiga kaetud irokopuidust, paksud pehmed padjad on kui pilved, millel muretult lõõgastuda ja puhata.

Bongo kompaktsed kerakujulised lauad on eri suurustes ning oma mati viimistlusega sobivad hästi nii tuppa kui ka õue.

Zoe Open Air kollektsiooni kuuluvad tugitoolid ning väike diivan, kus materjalivalik on inspiratsiooni saanud merelistest elementidest. Peategelaseks köis, millest põimitud punutised annavad mööblile õhulise ja kerge ilme.

 

RODA

RODA välimööbli kollektsioonide uus disainikeel loob sisuka dialoogi sise- ja välisruumide vahel. Tulemuseks on lai valik elegantseid ning välimööbli kohta isegi ehk pisut üllatava disainiga esemeid. RODA õumööbli värvid, materjalid ja tehnoloogia viitavad Itaalia disaini meisterlikele traditsioonidele, rõhutades seejuures ka spontaanseid suviseid rõõme ning mängulisust. Roda kollektsioonidest leiab lisaks mööblile ka välitingimustesse sobivaid sirme, vaipu, valgusteid ja lillepotte.

Vincent Sheppardi elegantne välimööbel on loodud nautimaks ühiseid suvesooje hetki ning talletamaks ilusaid mälestusi. Mugavuse loovad sellised kvaliteetsed materjalid nagu näiteks tiikpuu, tamm ja rotang. Punutistes kasutatakse mitmeid uuenduslikke materjale, mis aitavad luua omanäolisi toole, abilauakesi, laternaid ja teisi sisustuselemente.
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 562 29 529
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga