Üles
Ajastu märk ja ajatu klassika – Sieger by Fürstenberg lauanõud
Elegantsed portselannõud muudavad iga söömaaja eriliseks ja pidulikuks. Atelieris esindatud FÜRSTENBERGi nõudekollektsioonid on parim näide väärikast Saksa portselanikunstist.

Kaubamärk SIEGER by FÜRSTENBERG toodi turule 2005. aastal Fürstenbergi ning Sieger Designi koostööna. Selles loomingulise ühenduses on valminud terve rida portselannõude kollektsioone, mis on erakordse ja kaasaegse disainiga palju tähelepanu ning tunnustust pälvinud.

MY CHINA! lauanõude sarjades on kõik portselanesemed harmoneeruvad ja omavahel kombineeritavad. Kollektsioon TEMPTATION ühendab erinevas suuruses ning mustritega elegantseid portselanpokaale ja -tasse, mis sobivad täiendama moodsaid interjööre ning on ühtlasi ka suurepärased kingiideed.
Grand Cru Gold
 
Temptation Grand Cru Gold veini- ja digestiivipokaalid on mänguline viis jooke nautida. Kergelt kumera põhjaga jalata pokaalides jooke serveerides elavad need elegantsed klaasid justkui tantsides heale tujule kaasa.
Grand Cru WHITE
kollektsioon alates €167.00 tk 
Grand Cru BLACK CURL kollektsioon alates €201.00 tk 
Ca'd'Oro

My China! Ca'd'Oro kollektsioon on ajatu, minimalistlik ja sellegipoolest külluslik – peened kuldsed jooned raamimas puhtaid must-valgeid kontraste. Geomeetrilised kooslused mängivad triipude, ruutude, ringidega ning tekitavad arhitektoonilisi mustreid.

Stella

Stella seeria õrnad reljeefsed jooned on inspireeritud tähesärast, selle filigraanne viimistlus lisab valgele portselanile pehmust ja sensuaalsust. Stella Satin White avaldab muljet voolavate üleminekutega glasuuri ning sametiselt mati viimistluse vahel.

Paraisio

Paraiso on nagu teekond paika, mida unistad külastada – see on austusavaldus lopsakale loodusele ja kultuuride mitmekesisusele. Hoogsad eklektilised mustrid äratavad nii igatsuse reisimise järele kui ka kire kodukaunistamise vastu.
 

Sip of Gold
 
Šampanjapokaalid Sip of Gold on kombinatsioon uskumatult õhukesest portselanist ja kaunist kullast. Valgus peegeldub pokaalis sadu kordi, et luua vedela kulla sädelev ning võluv efekt!
Šampanjapokaalid Sip of Gold FASHION COLLECTION alates €168.00 tk 

Uued Sip of Gold PARAISO, BEAUTIFUL CREATURES, THE SPARKLING 4 & FRIENDS kollektsioonid saadaval Atelier salongis tellimusega. 
ATELIER sisustussalong
Staapli 10, Tallinn
Salong on avatud E-R kl 9-17
Kirjuta meile info@atelier.ee
Helista meile +372 5741 8433.
Facebook
Instagram
Website
Email
Copyright © 2021 Atelier
Kui oled kindel, et Sa ei soovi tulevikus meie teateid e-posti teel saada, siis vajuta siia.

Liitu uudiskirjaga